![Fransız Yiyecekleri - Yer misin Yemez misin?](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:04/Fransız Yiyecekleri - Yer misin Yemez misin?.jpg)
Sonunda korkulan başa geldi! Yani kısmen 😋 .“Aman böcek çıkmasa bari!” diye korkulan programımızın bu bölümünde konuklarımıza Fransız yiyeceklerinden sümüklü böcek, yani salyangoz yedirerek siftahı yaptık! Bu henüz başlangıç… 😈
Sonunda korkulan başa geldi! Yani kısmen 😋 .“Aman böcek çıkmasa bari!” diye korkulan programımızın bu bölümünde konuklarımıza Fransız yiyeceklerinden sümüklü böcek, yani salyangoz yedirerek siftahı yaptık! Bu henüz başlangıç… 😈