Facebook aracılığıyla Garipoğlu'nun Münevver'e gönderdiği son mesajda ise sadece 'canım' yazıyor. Münevver'in Facebook kayıtlarına göre, çift arasında geçen bazı diyaloglar şöyle:
Münevver: 'Keyfin yerindedir umarım, yokluğunu hissediyorum. Bilmiyorum inanmasan da söylemek geldi içimden seni kırmak, üzmek, kızdırmak asla istemem hep söylüyorum zaten, eğer istemeden de olsa kırdıysam da özür dilerim canım. Müsait olunca ararsan sevinirim canım.'
Cem: 'Sen hiç merak etme sen beni hiç kırmadın ve üzmedin, çok iyi bir insansın bana göre. Bunu biliyorsun zaten bana inanmasan da diyorsun da ben sana neden inanmayayım, hangi konuda inanmayayım? Sonuçta bana daha önce hiç yalan söylemedin. Veya ben böyle biliyorum. Çok iyi birisin. Senin yokluğunu ben de hissediyorum. Merak etme her şey karşılıklı'
Münevver: 'Tabii ki de hiçbir konuda yalan söylemedim. Hayatta en çok karşı olduğum şey yalan. Hem böyle deyip de üstüne yalan söylemek tutarsızlık olur sanırım. Kendini üzme, çünkü sen üzülünce ben üzülüyorum.'