![Manisada Korkunç Olay! Çöp Konteynerinde Bebek Cesedi Bulundu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:39/Manisa'da Korkunç Olay! Çöp Konteynerinde Bebek Cesedi Bulundu.jpg)
Manisa'nın Salihli ilçesinde, çöp konteynerinde battaniyeye sarılı yeni doğmuş bebek cesedi bulundu. Polis, bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.
Bebek cesedini kağıt toplayıcısı fark etti.
![Bebek cesedini kağıt toplayıcısı fark etti.](https://img-s2.onedio.com/id-62a9b6bc66a19d8a1ff2f5c4/rev-0/w-600/h-439/f-jpg/s-517482c089675e8eb3579bc7c423e07096c47034.jpg)
Olay, saat 07.30 sıralarında Sağlık Mahallesi'nde meydana geldi. Yüksel Özdemir Caddesi üzerinde bir kağıt toplayıcısı, çöp konteynerini karıştırdığı sırada, battaniyeye sarılı kanlı bebek cesedi gördü ve durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.
Polis ve olay yeri inceleme ekipleri çöp konteynerinin içerisinde buldukları bebek cesediyle ilgili delil araştırması yaptı. Ekiplerin incelemesinde bebeğin yeni doğduğu ve cinsiyetinin de kız olduğu belirlendi.
Kamera görüntüleri incelemeye alındı
![Kamera görüntüleri incelemeye alındı](https://img-s1.onedio.com/id-62a9b719cd821f8024692fd6/rev-0/w-600/h-1068/f-jpg/s-713d3613b7f06a0e464b80f5cc498a73571712eb.jpg)
Olay yeri inceleme ekiplerinin konteynerideki incelemelerinin ardından bebeğin cesedi, İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Çevrede geniş güvenlik önlemi alan polis, bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.