![Ekrem İmamoğlu ve Dilek İmamoğlu Birlikte Ellerini Birleştirerek Kalp İşareti Yaptılar](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-21:54/Ekrem İmamoğlu ve Dilek İmamoğlu Birlikte Ellerini Birleştirerek Kalp İşareti Yaptılar.jpg)
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte ellerini birleştirerek kalp işareti yaptılar.
Millet İttifakı'nın simgelerinden birisi haline gelen el ile kalp işareti yapma olayını Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte daha önce Mansur Yavaş da yapmıştı.
![Millet İttifakı'nın simgelerinden birisi haline gelen el ile kalp işareti yapma olayını Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte daha önce Mansur Yavaş da yapmıştı.](https://img-s1.onedio.com/id-644bb0d4ee99d2cc0ac861a3/rev-0/w-600/h-365/f-jpg/s-2cffd3a3c78357a68542872d7e9c27ee60db2c57.jpg)
İşte İmamoğlu ailesinin birlikte kalp işareti yaptıkları anlar: 👇
Kapat