![Görme Engelli Öğrencilerinin Bisiklet Hayalini Gerçekleştiren Mükemmel Öğretmen](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-23:56/Görme Engelli Öğrencilerinin Bisiklet Hayalini Gerçekleştiren Mükemmel Öğretmen.jpg)
Kocaeli’nin Darıca ilçesinde bulunan Barış İlkokulu'nda Gören Eller Sınıfı'nın Öğretmeni Taha Kocetepe muhteşem bir olaya imza attı. Taha öğretmen bisiklet kullanma etkinliği düzenleyerek görme engelli öğrencilerinin hasretine son verdi.
"Çocuklarımıza hem ders dışı etkinliklerle farklı bir aktivite yaptırmak hem de bu keyfi öğrencilerimize yaşatmaktı. Çocuklarımız bisiklet kullanma keyfini bu şekilde tatmaktan çok mutlular."
Kapat