![80li Yıllarda E-Mail Nasıl Gönderiliyordu?](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-06:21/80'li Yıllarda E-Mail Nasıl Gönderiliyordu?.jpg)
Şimdinin teknolojisi ile çok basit bir olay olan e-mail gönderimi 80'li yıllarda hiçte kolay olmuyormuş. İzleyeceğimiz görüntülerde Julian isimli bir adam kişisel bilgisayarı ile e-mail gönderimini anlatıyor.
Kapat
Şimdinin teknolojisi ile çok basit bir olay olan e-mail gönderimi 80'li yıllarda hiçte kolay olmuyormuş. İzleyeceğimiz görüntülerde Julian isimli bir adam kişisel bilgisayarı ile e-mail gönderimini anlatıyor.