![Nusret’i Al, Alice Harikalar Diyarındaki Tavşan Deliğine Sok: Dünya Şimdi de SmileyBaeyi Konuşuyor!](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-13:03/Nusret’i Al, Alice Harikalar Diyarı'ndaki Tavşan Deliğine Sok: Dünya Şimdi de 'SmileyBae'yi Konuşuyor!.jpg)
Genç yaşında çalışma hayatına atılan Burak Özdemir, yaşıtları bilgisayar oyunu oynarken çeşitli işlerde çalışmaya başladı. Biraz birikimle de ilk ticari girişimini Aksaray'da 17 yaşında gerçekleştirdikten sonra Etiler'de Hatay Medeniyetler Sofrası'nı açtı.
Burak'ın ünü Türkiye sınırlarını aşarak dünyada konuşulmaya başlandı. #SaltBae ile Nusret'i dünyaya duyuran akım şimdi de aynısını #SmileyBae ile Hatay Medeniyetler Sofrası'nın sahibi Burak Özdemir'e yapıyor. Sürekli gülen yüzü ve yemek paylaşımlarıyla 9gag gibi dünyaca ünlü platformlarda yerini alan #SmileyBae'yi yakında tüm dünya izliyor olacak!