![Elektrikli ısıtıcı yangına sebep oldu: 3 kişi hastaneye kaldırıldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-21:03/Elektrikli ısıtıcı yangına sebep oldu: 3 kişi hastaneye kaldırıldı.jpg)
Yıldızhan Mahallesi'nde yabancı uyruklu Saad Elcabir Elhalaf'ın ailesiyle yaşadığı 2 katlı evde, elektrikli ısıtıcıdan kaynaklandığı tahmin edilen yangın çıktı.
İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. 9 kişinin yaşadığı binanın ikinci katında mahsur kalan bir çocuk, Alaca Belediyesi itfaiye ekiplerince merdivenle evin penceresinden kurtarıldı.
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/aa_picture_20231107_32713213.jpg)
Yangında dumandan etkilenen 2'si çocuk 3 kişiye sağlık ekipleri ambulansta müdahale etti.
Kontrol altına alınarak söndürülen yangında evde hasar meydana geldi.