![Değişecek Bu İşler! Gülse Birselin 8 Mart Kadınlar Günü İçin Yaptığı Anlamlı Paylaşım Gönlümüzü Titretti](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-22:58/Değişecek Bu İşler! Gülse Birsel'in 8 Mart Kadınlar Günü İçin Yaptığı Anlamlı Paylaşım Gönlümüzü Titretti.jpg)
Hislerimizi tercüman olan, daha doğrusu olabilen birkaç ünlü varsa eğer bunların başında Gülse Birsel mutlaka vardır. Sosyal medyada 8 Mart Kadınlar günü için yazdığı öyle güzel bir yazı var ki, insan ona yeniden hayran oluyor. Biz de ona katılıyoruz ve diyoruz ki 'değişecek bu işler!'
Gülse Birsel sosyal medyayı gerçekten en olması gerektiği gibi kullanan ünlü isimlerden. Zaten lafı gediğine oturtma gibi bir özellik ondan hep var...
![Gülse Birsel sosyal medyayı gerçekten en olması gerektiği gibi kullanan ünlü isimlerden. Zaten lafı gediğine oturtma gibi bir özellik ondan hep var...](https://img-s1.onedio.com/id-62270f83b51c5b1e0fa75f29/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-7c8dbe633a46c58a5099ef46303a5368ea84caa0.jpg)
Kendisinin en son "kira tadındaki elektrik faturası" paylaşımı epey bir konuşulmuştu çünkü çok haklıydı!
![Kendisinin en son "kira tadındaki elektrik faturası" paylaşımı epey bir konuşulmuştu çünkü çok haklıydı!](https://img-s1.onedio.com/id-62270f96b51c5b1e0fa75f2f/rev-0/w-600/h-1050/f-jpg/s-5ad1c1bb568c823debe1e473f87ec8a3f113c11a.jpg)