![Beşiktaş - Club Brugge Maçının Biletleri Tükendi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-15:18/Beşiktaş - Club Brugge Maçının Biletleri Tükendi.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-550848fb7b51777d07fb8989/rev-1/w-600/h-273/f-jpg/s-4032b8f0cad1b7217bd35cb384d0fd0962d74f71.jpg)
UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacağı Club Brugge maçının biletleri tükendi.
Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde;
Beşiktaşımızın UEFA Avrupa Ligi 3. Tur rövanşında Club Brugge ile 19 Mart Perşembe günü saat 22.05’te Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağı maçın biletleri tükendi.
Club Brugge karşısında siyah-beyazlılarımıza destek olmak için Atatürk Olimpiyat Stadı tribünlerini dolduracak Büyük Beşiktaş Taraftarı’na teşekkür ederiz.
Beşiktaş JK
Eurosport