![Uyku Felci Esnasında Gördüğü Kabusları En Ürkütücü Halleriyle Tekrardan Canlandıran Sanatçı Nicolas Bruno](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:26/Uyku Felci Esnasında Gördüğü Kabusları En Ürkütücü Halleriyle Tekrardan Canlandıran Sanatçı Nicolas Bruno.jpg)
Sanatçı Nicolas Bruno, pek çoğumuz gibi karabasan ya da diğer ismiyle uyku felcinden muzdarip biri. 15 yaşından beri sürekli uyku felci yaşayan Bruno, bu esnada çoğunlukla kabus ve halüsinasyon görüyor. Bir süre sonra bu kabusları gerçeğe dönüştürmeye karar veren Bruno, kabuslarından bir fotoğraf sergisi yarattı. İşte kabuslardan oluşan fotoğraflar...
Nicolas Bruno ile tanışın!
![Nicolas Bruno ile tanışın!](https://img-s1.onedio.com/id-620fead1565ae9453cd03a56/rev-0/w-600/h-579/f-jpg/s-6872b4aa1cccbb74cb1bcbb425ef09edc7b743f2.jpg)
Bir sanatçı olan Bruno, 15 yaşından beri uyku felci ya da halk arasındaki deyişiyle karabasandan muzdarip.
Uyku felci yaşayan insanlar çoğunlukla kabuslar ve halüsinasyonlar görebiliyor. Bruno da bu durumla fotoğrafçılığını kullanarak başa çıkmayı denedi.