![Depremzede Teyze Müge Anlıya Seslendi: Bana Yardım Et](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-18:25/Depremzede Teyze Müge Anlı'ya Seslendi: 'Bana Yardım Et'.jpg)
Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin bugün 6. günü. Tüm Türkiye'nin seferber olduğu felaket bölgesinde vatandaşların görüntüleri yüreklerimizi dağlıyor.
Depremin etkilediği illerimizden olan ve büyük bir yıkım yaşayan Gaziantep'te bir teyze, cihaza bağlı yaşadığını söyleyerek jeneratör istedi. O teyze sözlerinin devamında ise dizlerinden rahatsız olduğunu söyleyerek de klozet istedi.
![Depremin etkilediği illerimizden olan ve büyük bir yıkım yaşayan Gaziantep'te bir teyze, cihaza bağlı yaşadığını söyleyerek jeneratör istedi. O teyze sözlerinin devamında ise dizlerinden rahatsız olduğunu söyleyerek de klozet istedi.](https://img-s1.onedio.com/id-63e75fd3fffcf4e2753c1573/rev-0/w-600/h-335/f-jpg/s-2a36d84665192ae97cf776c33d0bb81e5113884b.jpg)
Tüm bunlardan sonra ise Müge Anlı'dan yardım istedi...
İşte o anlar: 👇
Kapat