![Yalnızlığın Ekmeğini Afiyetle Yiyen Instagram Fenomeni Nilgün Bodurun Birbirinden Anlamlı(!) Aforizmaları](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:21/Yalnızlığın Ekmeğini Afiyetle Yiyen Instagram Fenomeni Nilgün Bodur'un Birbirinden Anlamlı(!) Aforizmaları.jpg)
Kurumsal iletişim yöneticisi olarak çalıştığı 20 yılın ardından eşinden ayrılan Nilgün Bodur, bir gün yaptığı yemekleri ve hazırladığı doğal maskeleri Instagram hesabından paylaşmaya başladı. Tanıdığı 200 kişiyle çıktığı yolda yaklaşık 650 bin takipçiye ulaştı ve çağımızın internet fenomenlerinin yapmazsa delireceği şeyi gerçekleştirerek kitap çıkardı. Hakkıydı, çünkü Yaşar Kemal yan komşusuydu.
İkinci kitabı olan ve 70 binin üzerinde satan ‘Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim’den aforizmalarını ve boş vaktinde iki satır karaladıklarını Instagram hesabından sizler için derledik. Biz gördük, siz de muhakkak görmelisiniz!