![Duygularını Mantığın Önüne Koyan İnsanların Hayatı Çok Daha Dolu Dolu Yaşadığının 15 Kanıtı](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-19:48/Duygularını Mantığın Önüne Koyan İnsanların Hayatı Çok Daha Dolu Dolu Yaşadığının 15 Kanıtı.jpg)
'Kalp mi, beyin mi?'
Binlerce yıldır insanın sora sora bitiremediği bu soruyu Onedio olarak bitirme kararı almış bulunmaktayız sevgili okuyucu... İşte soruya 'kalp' cevabını verenlerin çok daha tatmin edici bir hayat yaşadığının 15 net kanıtı:
'Kalp mi, beyin mi?'
Binlerce yıldır insanın sora sora bitiremediği bu soruyu Onedio olarak bitirme kararı almış bulunmaktayız sevgili okuyucu... İşte soruya 'kalp' cevabını verenlerin çok daha tatmin edici bir hayat yaşadığının 15 net kanıtı: