![Twitterda Sizi Tehdit Edenlerin Dijital Kimliğini Kaydedip Onları Mahkemede Süründürmenin Yolunu Anlatıyoruz!](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:32/Twitter'da Sizi Tehdit Edenlerin Dijital Kimliğini Kaydedip Onları Mahkemede Süründürmenin Yolunu Anlatıyoruz!.jpg)
İnsanlar birini tehdit ettikten sonra hiçbir şey olmamış gibi davranabileceklerini mi zannediyor? O iş öyle değil. Dijital kimliği kaydetmenin çok basit bir yolu var.
Sosyal medyada herkes anonimliğine güvenerek ayarsızca konuşuyor.
![Sosyal medyada herkes anonimliğine güvenerek ayarsızca konuşuyor.](https://img-s1.onedio.com/id-61370caffc3a800028f46589/rev-0/w-600/h-399/f-jpg/s-885aba76293fd0e1ac7024ad485910652a8ff81e.jpg)
Özellikle tartışmalarda bunu çok net görüyoruz. Küfürleşmeler, hakaretler derken mevzu burada durmuyor tabii. Bazen taraflardan birini Twitter'da tartışmak kesmiyor, bu ilkelliği buluşup sürdürmek istiyor.