Türk televizyon tarihinin unutulmayan repliklerinden biri de Beren Saat'in canlandırdığı Bihter Ziyagil'e ait. Evet evet, hepinizin aklına gelen o cümle... 😂
Bakalım Japonca dublajını nasıl bulacaksınız... 👇
Türk televizyon tarihinin unutulmayan repliklerinden biri de Beren Saat'in canlandırdığı Bihter Ziyagil'e ait. Evet evet, hepinizin aklına gelen o cümle... 😂
Bakalım Japonca dublajını nasıl bulacaksınız... 👇