![Oy ve Ötesi Erken Seçimde Sandık Başında](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-00:19/Oy ve Ötesi Erken Seçimde Sandık Başında.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-55e01ebacda3e0384b1ec1e3/rev-0/w-600/h-600/f-jpg/s-dcef2df5da1df36b5fc1d5a83960d90ee7037e79.jpg)
İlk olarak 30 Mart Yerel Seçimleri ile İstanbul'da üstün bir başarı yakalayan Oy ve Ötesi Derneği, akabinde gelen Yalova tekrar seçimi, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 7 Haziran genel seçimleri ile yüksek bir seçim tecrübesi edindi.
![](https://img-s1.onedio.com/id-55e01ed7cda3e0384b1ec1fb/rev-0/w-600/h-324/f-jpg/s-7b71b46bf94cd9241f3f27337aade9c8403ca358.jpg)
Pek çok usulsüzlüğe ve hatalara karşı tarafsız bir tutum sergileyen Oy ve Ötesi Derneği seçim takviminin netleşmesi ile birlikte gönüllü kaydını açacağını duyurdu.. Gönüllüler şu adreslerden takip edebilirler:
http://oyveotesi.org/
https://www.facebook.com/Oyveotesi
https://twitter.com/OyveOtesi