![İzahı Olmayan Şeylerin Mizahı Olur: İçi Dolu Market Arabalarının Sahiplerine Ne İş Yaptıklarını Sormak](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-15:27/İzahı Olmayan Şeylerin Mizahı Olur: İçi Dolu Market Arabalarının Sahiplerine Ne İş Yaptıklarını Sormak.jpg)
YouTuber Berk Keklik yine muhteşem bir mizaha imza atarak marketteki insanlara ne iş yaptıklarını sordu. Yağ gibi pahalı birçok ürün ile market arabalarını dolduran insanlar bakalım ne iş yapıyorlarmış...
İzliyoruz: 👇
Kapat
YouTuber Berk Keklik yine muhteşem bir mizaha imza atarak marketteki insanlara ne iş yaptıklarını sordu. Yağ gibi pahalı birçok ürün ile market arabalarını dolduran insanlar bakalım ne iş yapıyorlarmış...