![Vatandaşın 20 Senedir Bunun Kahrını Çekiyoruz, Artık Gömün Şunu Sözlerine Kılıçdaroğlundan Cevap: Gömeceğim](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:05/Vatandaşın '20 Senedir Bunun Kahrını Çekiyoruz, Artık Gömün Şunu' Sözlerine Kılıçdaroğlu'ndan Cevap: Gömeceğim.jpg)
Bozüyük'te CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu gören bir vatandaş, “20 senedir bunun kahrını çekiyoruz. Artık gömün şunu” dedi. Kılıçdaroğlu'nun o sözlere cevabı ise 'Gömeceğim, gömeceğim. Meraklanma' oldu.
Kapat
Bozüyük'te CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu gören bir vatandaş, “20 senedir bunun kahrını çekiyoruz. Artık gömün şunu” dedi. Kılıçdaroğlu'nun o sözlere cevabı ise 'Gömeceğim, gömeceğim. Meraklanma' oldu.