![Temsilcimiz Eternal Fire Majore 1 Galibiyet 1 Mağlubiyet ile Başladı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-17:58/Temsilcimiz Eternal Fire Majore 1 Galibiyet 1 Mağlubiyet ile Başladı.jpg)
PGL Antwerp Major'da bizi temsil eden Eternal Fire ilk gün karşılaşmalarını tamamladı. İlk gün karşılaşmalarında Bad News Eagles ve Renegades ile karşılaşan Eternal Fire günü 1 Galibiyet 1 Mağlubiyet ile tamamladı.
PGL Antwerp Major'da bizi temsil eden Eternal Fire ilk gün karşılaşmalarını tamamladı. İlk gün karşılaşmalarında Bad News Eagles ve Renegades ile karşılaşan Eternal Fire günü 1 Galibiyet 1 Mağlubiyet ile tamamladı.