![Bu da Yerli Cadılar Bayramı mı? Sivasın Karasar Köyündeki Aşırı Eğlenilen Bir Garip Etkinlik](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:26/Bu da Yerli Cadılar Bayramı mı? Sivas'ın Karasar Köyü'ndeki Aşırı Eğlenilen Bir Garip Etkinlik.jpg)
Görüntüler Sivas'ın Divriği ilçesine bağlı Karasar Köyü'nün YouTube kanalından. 2007 yılından beri köyün adet ve geleneklerini, kültürünü tanıtmak maksadıyla YouTube'a videolar yükleyen kanala yüklenen videoda 2018 yılında köyde düzenlenen ilginç bir etkinlik kameralara yansıdı.
Etkinlikte çeşitli kostümler giymiş insanların halaya katıldığını, küçük oyunlar sergilediği görülüyor. Yerli Cadılar Bayramı diyebilir miyiz? Karar sizin! 😂
![Etkinlikte çeşitli kostümler giymiş insanların halaya katıldığını, küçük oyunlar sergilediği görülüyor. Yerli Cadılar Bayramı diyebilir miyiz? Karar sizin! 😂](https://img-s1.onedio.com/id-5db954d5f067cb880702b47b/rev-0/w-600/h-314/f-jpg/s-e28c64522ab9717cdd6744573c2fdec2cbd6998c.jpg)