![SMA Hastası Ayşe Bükrenin Yurt Dışında Tedavi Olduktan Sonra Babasına Kavuştuğu Muhteşem Anlar](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-07:46/SMA Hastası Ayşe Bükre'nin Yurt Dışında Tedavi Olduktan Sonra Babasına Kavuştuğu Muhteşem Anlar.jpg)
SMA değil Ayşe Bükre bebek kazandı!
Karaman'ın ilk ve tek SMA Tip1 hastası olan Ayşe Bükre Yaman için başlatılan yardım kampanyası ile 1.819.500 dolar toplanmıştı. Ayşe Bükre tedavi için toplanan paranın ardından ise tedavi olmak için yurt dışına çıkmıştı.
![Karaman'ın ilk ve tek SMA Tip1 hastası olan Ayşe Bükre Yaman için başlatılan yardım kampanyası ile 1.819.500 dolar toplanmıştı. Ayşe Bükre tedavi için toplanan paranın ardından ise tedavi olmak için yurt dışına çıkmıştı.](https://img-s1.onedio.com/id-65913c2a339d3ebc4ab0dbfd/rev-0/w-600/h-490/f-jpg/s-2a9d31007bf4207be09ebe0e7575e3d8b9b7d38e.jpg)
SMA hastası Ayşe Bükre Yaman, tedavisini olup sağlığına kavuştuktan sonra polis memuru babası Süleyman Yaman’a da kavuştu.
![SMA hastası Ayşe Bükre Yaman, tedavisini olup sağlığına kavuştuktan sonra polis memuru babası Süleyman Yaman’a da kavuştu.](https://img-s1.onedio.com/id-65913c2c339d3e5622b0dc16/rev-0/w-600/h-488/f-jpg/s-18e41d2c8f4d67865a4fd3009d75b459a0568f32.jpg)
O anlar sosyal medyada viral oldu: 👇
Kapat