![F.Bahçede Gaziantepspor Hazırlıkları](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:57/F.Bahçe'de Gaziantepspor Hazırlıkları.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-54dcee831ab030067998eacc/rev-0/w-600/h-232/f-jpg/s-2ac140e29a49b2353aaf6d6ed38eb47baa5561b1.jpg)
Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında Gaziantepspor ile karşılaşacak Fenerbahçe hazırlıklarına start verdi.
Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör İsmail Kartal yönetiminde gerçekleştirilen antrenman saat 17.00'de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Çaykur Rizespor maçında forma giyen oyuncular, antrenmanı rejenerasyon çalışmasıyla tamamladı. Diğer oyuncuların ise koşu, ısınma hareketleri ve istasyon çalışmalarıyla başladığı antrenman, 3 grup halinde yapılan 5'e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti. Sonrasında 2 gruba ayrılan futbolcular dar alanda yaptıkları taktiksel ağırlıklı çift kale maçla antrenmanı tamamladı.
Fenerbahçe, Gaziantepspor maçı hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.
Şampiy10
![](https://img-s1.onedio.com/id-54dcee8e6f06ffc075dcfa73/rev-0/w-600/h-280/f-jpg/s-f4679660ced3de0f12ab9a3a42323a0267e9456c.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-54dcee958bdbc9601700e396/rev-0/w-600/h-280/f-jpg/s-65409e1046607ce193afe21a84a124f9b073fe90.jpg)