![Altın Varaklı Klimasını Paylaşan Kullanıcıya Yapılan Yorumlar Kahkaha Attırdı!](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:49/Altın Varaklı Klimasını Paylaşan Kullanıcıya Yapılan Yorumlar Kahkaha Attırdı!.jpg)
Twitter'da @yazar1_aysen isimli kullanıcının paylaştığı altın varaklı klima gündem oldu. Kullanıcılar yaptıkları yorumlarla herkesi güldürdü.
Türkiye'de ve bazı ülkelerde altın varaklı eşyaları çok fazla seven insan var. Sosyal medyada ve televizyon programlarında bu varak sevdasına zaman zaman tanıklık ediyoruz.
![Türkiye'de ve bazı ülkelerde altın varaklı eşyaları çok fazla seven insan var. Sosyal medyada ve televizyon programlarında bu varak sevdasına zaman zaman tanıklık ediyoruz.](https://img-s1.onedio.com/id-64d20d32f1cba37d75d16fa6/rev-0/w-600/h-385/f-jpg/s-fb69db48e54700ae985c5430ff0e0af26b31f97e.jpg)
Aklınıza gelebilecek her eşyayı altın varaklara saran kişilerden biri olan Ayşen isimli kullanıcı da çıtayı epey bir yükselterek klimaya özel bir altın varaklı bir alan yapmış.
![Aklınıza gelebilecek her eşyayı altın varaklara saran kişilerden biri olan Ayşen isimli kullanıcı da çıtayı epey bir yükselterek klimaya özel bir altın varaklı bir alan yapmış.](https://img-s1.onedio.com/id-64d20b8ef1cba37e99d13eac/rev-0/w-600/h-676/f-jpg/s-8bee4f69f8d5f5229177015012028ee4623ce025.jpg)
Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ama bu klima da yorum yapmaya, goygoycuların eline düşmeye çok müsait. 😂 Öyle de oldu. Twitter'da gören kullanıcılar yaptıkları yorumlarla güldürdü.
![Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ama bu klima da yorum yapmaya, goygoycuların eline düşmeye çok müsait. 😂 Öyle de oldu. Twitter'da gören kullanıcılar yaptıkları yorumlarla güldürdü.](https://img-s3.onedio.com/id-64d20b95f1cba3069fd13f45/rev-0/w-600/h-114/f-jpg/s-1091421567f310f9e34369827538082bef6dd20a.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-64d20b97f1cba39890d13f5d/rev-0/w-600/h-110/f-jpg/s-f3960ee0ba0405882f81af4a4eb5f839d396a95d.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-64d20b98f1cba38df9d13f75/rev-0/w-600/h-107/f-jpg/s-ee486d3e0b5fca63b0da177b77a34937962399e2.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-64d20b99b3368afb60515f70/rev-0/w-600/h-132/f-jpg/s-40d4dbb71bb669b21f8b0c81484cee6d51a787e1.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-64d20b9af1cba39bb4d13f97/rev-0/w-600/h-107/f-jpg/s-27dafa19c5952966b866a58c15f372862d78e121.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-64d20b9cb3368a7aae515f94/rev-0/w-600/h-156/f-jpg/s-b6191b00bec14793328d5c06b3fe01ba683f577e.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-64d20b9db3368afdeb515fde/rev-0/w-600/h-109/f-jpg/s-9879b19a6a460089307b25a90059073b430a44d4.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-64d2103df1cba318e4d1f877/rev-0/w-600/h-107/f-jpg/s-bb039449d983cb620db6cb5d266af823e1c59f2b.jpg)
Siz ne düşünüyorsunuz?
![Siz ne düşünüyorsunuz?](https://img-s3.onedio.com/id-64d20ba3b3368a52555161c2/rev-0/w-600/h-127/f-jpg/s-12485a1288b1cb92fe08f3d783741f5e6bfb5554.jpg)