![Çiğ Etle Besliyoruz! Anıl Altan, Bir Kızını İhmal Ediyorsun! Diyen Takipçisine Ateş Püskürdü](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-02:57/"Çiğ Etle Besliyoruz!" Anıl Altan, 'Bir Kızını İhmal Ediyorsun!' Diyen Takipçisine Ateş Püskürdü.jpg)
Pelin Akil ve Anıl Altan çifti 2019 yılında ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucağına aldı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan çift paylaşımlarında sık sık ikizlerine de yer verirken, bazı takipçiler çocuklar arasında 'ayrım' yaptıklarına dair yorumlarda bulunuyor. Anıl Altan ise bir takipçisinden gelen son yoruma dayanamayarak fena patladı.
2016'da nikah masasına oturan Anıl Altan ve Pelin Akil çifti 2019 yılında ikizleri Alin ve Lina'yı kucaklarına almıştı.
![2016'da nikah masasına oturan Anıl Altan ve Pelin Akil çifti 2019 yılında ikizleri Alin ve Lina'yı kucaklarına almıştı.](https://img-s1.onedio.com/id-64f87a5493412e22e6e26a0f/rev-0/w-600/h-774/f-jpg/s-dd97a861bac8b9c695009ca6f8da44b1a5ac756c.jpg)
Sosyal medyayı aktif kullanan çift paylaşımlarında sık sık ikizlerine yer verirken, bazı takipçilerinden 'maşallah' yorumu yerine 'ikiz kızlar arasında ayrım yapıyorsunuz' yorumları geliyor.
![Sosyal medyayı aktif kullanan çift paylaşımlarında sık sık ikizlerine yer verirken, bazı takipçilerinden 'maşallah' yorumu yerine 'ikiz kızlar arasında ayrım yapıyorsunuz' yorumları geliyor.](https://img-s1.onedio.com/id-64f87a8d758d8fac7b44f123/rev-0/w-600/h-546/f-jpg/s-31da0ac470aa9a91de4ecf60157c34486e27b823.jpg)
İkizlerini kucaklarına aldıklarından beri bu tarz yorumlara maruz kalan çift bir süre sessizliğini korusa da Anıl Altan bir takipçisinin yorumuna katlanamayarak fena patladı.
![İkizlerini kucaklarına aldıklarından beri bu tarz yorumlara maruz kalan çift bir süre sessizliğini korusa da Anıl Altan bir takipçisinin yorumuna katlanamayarak fena patladı.](https://img-s1.onedio.com/id-64f87acf758d8f00c744f5de/rev-0/w-600/h-399/f-jpg/s-501374bc1dd1c8ad7fa27fde12bde538f84e6010.jpg)