![Bir Dilim Ekmeği Kontrol Ettiğimiz Oyun!](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-06:23/Bir Dilim Ekmeği Kontrol Ettiğimiz Oyun!.jpg)
Bu da oldu: Bir dilim ekmeği kontrol ettiğimiz oyun!
Yanlış okumadınız, bu oyunda bir dilim ekmeği kontrol edeceğiz. Surgeon Simulator isimli oyunları ile yeterince ün yapmış olan Bossa Studios eğlenceli fakat bir o kadar da zor görünen bir oyuna daha imza attı: I Am Bread! Bir apartman dairesinde bir dilim ekmeğin başına gelebilecek her şeyin olduğunu oyunda tek zorluğun ekmeği yürütmeye çalışmak olup olmayacağı belli değil.