![Anadolu Üniversitesi Streamers Week’2 Etkinliği Başlıyor!](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:28/Anadolu Üniversitesi Streamers Week’2 Etkinliği Başlıyor!.jpg)
Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü tarafından hazırlanan bir çok ünlü isme ev sahipliği yapan Streamers Week’2 etkinliği bu sene 10-11 Aralık tarihinde Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Salon 2016’da gerçekleşecek.
Yoğun bir talep alan etkinlikte ise şu isimler yer alıyor;
Elraenn (Tuğkan Gönültaş) , Uberkuloz (Berk Keklik) , Mehtap Algül , Miafitz (Gözde Demiral) , Mendebur Lemur, Sina Özer, Oğulcan Aşıkoğlu, Tuna Tavus, Holmes (Burak Öztürk), Rraenee (Mert Yılmaz) Baboli (Burç Ay Baltacı) , Ahmet Gezmiş , Tem Agency , Yaman İnanç, Monster Oyun Müzikleri Orkestrası , Fırat Sobutay, Duygu Köseoğlu, Wildcats , Fut Espor, Taygun Arda Öztürk, Bynogame Murat Kömürcü, Oha Diyorum , Eoguzc
![](https://img-s1.onedio.com/id-6393232e37a985f70eb11a8d/rev-0/w-600/h-600/f-jpg/s-714d41f4a4829ed0b0797d71ed1b3115347990fd.jpg)