![Bir Hayvansever, Beykoz Belediye Ekiplerinin Topladıkları Sokak Köpeklerini Ormana Bıraktıklarını İddia Etti](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:06/Bir Hayvansever, Beykoz Belediye Ekiplerinin Topladıkları Sokak Köpeklerini Ormana Bıraktıklarını İddia Etti.jpg)
Sarıyer Uskumruköy'de bir hayvansever, Beykoz Belediyesi'nde çalışan ekiplerin toplayıp küpelerini kestikleri sokak köpeklerini ormana bıraktıklarını iddia etti.
Video için 👇
Kapat
Olayın ardından Beykoz Belediyesi, resmi Twitter hesabından olayla ilgili açıklama yaparak iddiaları yalanladı.
![Olayın ardından Beykoz Belediyesi, resmi Twitter hesabından olayla ilgili açıklama yaparak iddiaları yalanladı.](https://img-s1.onedio.com/id-620ce32013cd36662866566c/rev-0/w-600/h-476/f-jpg/s-922a569785d84131a9cdb517ff79577c4e931dd9.jpg)
'Bazı sosyal medya hesaplarında belediyemizin ilçemizdeki sokak köpeklerini toplayıp Sarıyer’e bıraktığı ile ilgili kurmaca bir video servis edilmiştir.'