![Oyuna Sahip Çık ! (Oy ve Ötesi)](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-03:34/Oyuna Sahip Çık ! (Oy ve Ötesi).jpg)
7 Haziran'da ki seçimlerde Oy'unun takipçisi Olmaya var mısın ?
24 Nisan 2014 tarihinden itibaren Oy ve Ötesi Derneği olarak resmiyet kazanan ve kurulan dernek o günden bugüne faaliyetleri sürdürmektedir. Tamamen bağımsız hiçbir parti ile bağlantısı olmayan, insanların şehrine ve oyuna sahip çıkmak üzere örgütleşen ve birleşen bu insanların tek bir amacı var; Daha insancıl ve demokratik bir ülke.
7 haziran seçimlerinde sizde oyunuza sahip çıkmak için bu derneğe üye olup gönüllü sandık görevliliğine başvurmanız yeterlidir. Buradan kaydolmanız yeterli.