![Mağazanın Girişindeki Meşrubat Otomatını Dezenfektan Sanarak Elini Yıkayan Dede](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-02:00/Mağazanın Girişindeki Meşrubat Otomatını Dezenfektan Sanarak Elini Yıkayan Dede.jpg)
Koronavirüsten korunmada el temizliği hayati önem taşıyor. Bu yüzden de dezenfektan kullanmak çok önemli. Buradaki dede de mağazaya girerken gördüğü otomatı dezenfektan otomatı sanmış ve ellerini yıkıyor...
Koronavirüsten korunmada el temizliği hayati önem taşıyor. Bu yüzden de dezenfektan kullanmak çok önemli. Buradaki dede de mağazaya girerken gördüğü otomatı dezenfektan otomatı sanmış ve ellerini yıkıyor...