![Koç Üniversitesi Öğrenci Dekanı Baha Yiğit Sayın, Sen Ne Diyorsun Lan! Diyerek Öğrencisinin Üzerine Yürüdü](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-02:06/Koç Üniversitesi Öğrenci Dekanı Baha Yiğit Sayın, 'Sen Ne Diyorsun Lan!' Diyerek Öğrencisinin Üzerine Yürüdü.jpg)
Koç Üniversitesi Dekanı Baha Yiğit Sayın'ın bir öğrencisinin üzerine yürümesi sosyal medyada gündem oldu. Öğrencilerin, kadın ve erkek olarak aynı yerde yemek yeme talepleri de dahil olmak üzere birçok talebini dile getirdikleri esnada, dekan 'Sen ne diyorsun lan!' diyerek öğrencisinin üzerine yürüdü.
Öğrenci Erkin Başar söz konusu anları Twitter hesabından paylaşarak şunları yazdı: 👇
![Öğrenci Erkin Başar söz konusu anları Twitter hesabından paylaşarak şunları yazdı: 👇](https://img-s1.onedio.com/id-622715e51fa3676e0f1c1daf/rev-0/w-600/h-306/f-jpg/s-808e319502f5a30a6dff663911be3ee26e89c8af.jpg)
yiğit sayın'ın üstüme yürümesi, lan demesi falan aklımda kalmadı. ona gerekli cevabı verdiğime inanıyorum. ama şu g. sekreterin yurtlardaki katı cinsiyet ayrımı meselesine verdiği 'ben akademik nedenlerle koç'a geldiğinizi sanıyordum' demesi... hala sinirliyim buna. çok sinirli.
Sözlerine ise şu şekilde devam etti: 👇
![Sözlerine ise şu şekilde devam etti: 👇](https://img-s1.onedio.com/id-622715e70c6a81400f1ec050/rev-0/w-600/h-450/f-jpg/s-8bcfcc7436eab7f689853989f23a49c6d2450e03.jpg)
Sosyal medyada tepki çeken o "Sen ne diyorsun lan!" anları: 👇
Kapat