![Bu Nasıl Anne! İki Çocuğunu Trafiğin Ortasına Bırakıp Çekip Giden Kadın!](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-14:27/Bu Nasıl Anne! İki Çocuğunu Trafiğin Ortasına Bırakıp Çekip Giden Kadın!.jpg)
İstanbul'da yaşanan olayda, kucağında bir bebek ve elinde tuttuğu 2 yaşlarında bir çocuk ile araçların arasına dalan kadın çocukları trafiğin ortasında bırakarak kaçtı. Otobüs kameralarına yansıyan olay insanın kanını çekecek türden.
İstanbul'da yaşanan olayda, kucağında bir bebek ve elinde tuttuğu 2 yaşlarında bir çocuk ile araçların arasına dalan kadın çocukları trafiğin ortasında bırakarak kaçtı. Otobüs kameralarına yansıyan olay insanın kanını çekecek türden.