![Eskişehirde Her Gün Restoranın Önüne Bırakılan Poşetteki Kuru Mamayı Teslim Alıp Evine Getiren Köpek](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-05:21/Eskişehir'de Her Gün Restoranın Önüne Bırakılan Poşetteki Kuru Mamayı Teslim Alıp Evine Getiren Köpek.jpg)
İyi insanlar iyi ki varlar...
Eskişehir'de bulunan bir işletme tarafından kapıya konulan kuru mamayı her gün teslim alan sokak köpeği, o mamaları evi bellediği alana getirerek afiyetle yiyor.
![Eskişehir'de bulunan bir işletme tarafından kapıya konulan kuru mamayı her gün teslim alan sokak köpeği, o mamaları evi bellediği alana getirerek afiyetle yiyor.](https://img-s2.onedio.com/id-62d947e23c13445619fc6401/rev-0/w-600/h-332/f-jpg/s-f7f4872534f1546641a9d310424c4dbaae08133c.jpg)
Rabia Öztürk o görüntüleri paylaşarak, 'Bu can her gün Eskişehir Kızılcıklı’da Pino isimli hamburgercinin önüne giderek bir poşet içinde kapıdan kuru mamasını teslim alıp evine getiriyor. Bu dünya hepimizin' dedi.
![Rabia Öztürk o görüntüleri paylaşarak, 'Bu can her gün Eskişehir Kızılcıklı’da Pino isimli hamburgercinin önüne giderek bir poşet içinde kapıdan kuru mamasını teslim alıp evine getiriyor. Bu dünya hepimizin' dedi.](https://img-s1.onedio.com/id-62d947ed3c13445619fc6403/rev-0/w-600/h-213/f-jpg/s-13fc21b457eb53855fbf350917bceea15ad5a948.jpg)
İşte o görüntüler: 👇
Kapat