![Briketleri Domino Taşı Gibi Kullanıp Yerlerine de Cuk Diye Oturtan İşçiler](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:05/Briketleri Domino Taşı Gibi Kullanıp Yerlerine de Cuk Diye Oturtan İşçiler.jpg)
Duvar örmenin en eğlenceli yolunu bulan işçiler briketleri domino taşı gibi dizdiler. Dizdikleri briketler bir bir yıkılmaya başlayıp son briket de düşünce bu defa da sondan başa doğru yerlerine oturmaya başladı.
Duvar örmenin en eğlenceli yolunu bulan işçiler briketleri domino taşı gibi dizdiler. Dizdikleri briketler bir bir yıkılmaya başlayıp son briket de düşünce bu defa da sondan başa doğru yerlerine oturmaya başladı.