Gerçek hayatta bir kadınla konuşma cesareti gösteremeyen erkek müsveddelerinin mekanı oldu sosyal medya. Gizledikleri yüzlerinin, kişiliklerinin arkasında kadınları son hız taciz etmeye devam ediyorlar. Bilgisayar başında bir kadından olmayacak şeyler isteyebiliyor, şantaj yapabiliyor, iki meme uğruna her şeyi yapabileceklerini iddia edebiliyorlar. Çeşitli kamera açılarıyla büyük göründüğünü düşündükleri bamya pipilerini postlamaktan imtina etmiyorlar.
Peki bu sapkınları nasıl tanıyabiliriz? Tanımanız çok zor, çünkü çok farklı kimliklerle karşımıza çıkıp bizleri taciz ediyorlar, ama en azından bazı ipuçlarına dikkat edebiliriz. Onlar neymiş derseniz buyurun içeriğimize.