Magazin çoğu zaman gerçek hayatın abartılı bir yansıması; bize hiçbir insanın ne kadar güçlü, ünlü, zengin, güzel olursa olsun insani duygulardan ve kaderin getirilerinden kaçamayacağını hatırlatan bir gösteri. Bu sefer magazin bizi eğlendirmek, güldürmek ya da şaşırtmak için değil, adeta ibret almamız ve ders çıkarmamız gereken bir gündem sunuyor.
Demet Şener'in söyleyecek çok şeyi var! Malumunuz, Şener ve Kutluay evliliği başından itibaren olaylıydı. Dedikodular, söylentiler, suçlamalar peşlerini bırakmadı. Her ne kadar artık üzerinden yıllar geçtiği için komik hale gelmiş bir olay gibi görünse de bir aile parçalandı. Ünlü manken ise İnternet üzerinden paylaşımlarını arttırdı.
İşte Demet Şener'in yaşadıklarından ve paylaşımlarından çıkarılacaklar.