![Tezgahındaki Çilekleri Zabıtalara Kaptırmamak İçin Yere Döken Gence Yardım Eden Güzel İnsanlar](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-11:58/Tezgahındaki Çilekleri Zabıtalara Kaptırmamak İçin Yere Döken Gence Yardım Eden Güzel İnsanlar.jpg)
Adana'da bir genç, zabıtlar tezgahına el koymak isteyince sinirden tezgahındaki çilekleri yere dökmüş. Yere saçılan çilekler ise Adanalı güzel insanlar tarafından 'Biz ekmeği yerde bırakmayız' denilerek satın alınıyor.
Kapat
Adana'da bir genç, zabıtlar tezgahına el koymak isteyince sinirden tezgahındaki çilekleri yere dökmüş. Yere saçılan çilekler ise Adanalı güzel insanlar tarafından 'Biz ekmeği yerde bırakmayız' denilerek satın alınıyor.