![Belediye Başkanı Güler Açıkladı: Ceren Özdemirin Adı, Ordu Meydanına Verildi](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-22:16/Belediye Başkanı Güler Açıkladı: Ceren Özdemir'in Adı, Ordu Meydanı'na Verildi.jpg)
Ordu’da evinin bulunduğu apartman önünde uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ceren Özdemir’in adı, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nce Köprübaşı Meydanı’na verildi. Ayrıca Ceren'in adı Çukurova Bülent Ecevit parkında yer alan müzik ve sanat atölyesine de verilecek.
![](https://img-s1.onedio.com/id-5def7fa66b49a5a219c02f5d/rev-0/w-600/h-324/f-jpg/s-d03d55930c4f74b358517f7377bd5aef41bc0aee.jpg)
Kararı sosyal medya hesabından duyuran Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, 'Ordu'nun en büyük meydanı olma özelliğine sahip Köprübaşı Meydanı'na Ceren Özdemir kızımızın adını verme kararı aldık. Ceren'imizin adını her zaman yaşatacağız.' dedi.