![Bursaspor, Mersinde Gol Oldu Yağdı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-15:17/Bursaspor, Mersin'de Gol Oldu Yağdı.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-54c7d964112e376319e304ef/rev-1/w-600/h-248/f-jpg/s-0ef60963f5d7c29d299e60daa775b378e90bf546.jpg)
Ziraat Türkiye Kupası C Grubu'nun kritik mücadelesinde Bursaspor, Mersin İdman Yurdu'nu 5-0 gibi flaş bir skorla mağlup etti. Bursasporlu Bakambu, harika oyununu 3 golle süsledi.
Ziraat Türkiye Kupası C Grubu'nda Mersin İdman Yurdu, kendi sahasında ligin formda ekiplerden Bursaspor'a 5-0 lık skorla mağlup oldu.
Tevfik Sırrı Gür Stadı'nda oynanan karşılaşmanın başından sonuna kadar Yeşil-Beyazlı ekibe galibiyeti getiren goller, 35, 54. ve 90+2. dakikalarda Bakambu, 51'de Holmen ve 74'te Traore'den geldi.
Bu sonucun ardından Mersin İdman Yurdu 7 puanda kaldı. Bursaspor ise 9 puana yükseldi ve avantaj yakaladı.
Skorer