![Fenomen YouTube Kanalı Kafalar Espor Arenasına Adım Attı!](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-04:32/Fenomen YouTube Kanalı Kafalar Espor Arenasına Adım Attı!.jpg)
YouTube'da oldukça popüler olan Kafalar kanalı, yapmış olduğu açıklamayla espor arenasına resmen giriş yaptığını belirtti.
Kafalar artık Espor'da!
İlk takım VALORANT'ta kurulacak
![İlk takım VALORANT'ta kurulacak](https://img-s1.onedio.com/id-60350eb4ce36c8a365588ab0/rev-0/w-600/h-601/f-jpg/s-3ced4a4855c2d0a53f23089db451c8f298241439.jpg)
Kafalar Esports, espor sahnesine VALORANT takımı ile girmeye hazırlanıyor. Ülkemizin yetenekli CS:GO oyuncuları ile VALORANT sahnesine girmeye hazırlanan organizasyon, takımı kısa bir süre içerisinde duyuracak.
Takım kadrosu ise şu şekilde;
Izzy
QutionerX
CyderX
macrue
JN3V1CEEE
YouTuber'ların yavaş yavaş espor sahnesine yatırım yaptığını görüyoruz. Geçtiğimiz günde de Şahangiller'de espor arenasına giriş yapacağını açıklamıştı.
Bakalım Kafalar'ı hangi YouTuber takip edecek?