![Burak Yılmazdan Müjdeli Haber](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-13:45/Burak Yılmaz'dan Müjdeli Haber.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-54c56de06cad9578255d9a13/rev-1/w-600/h-300/f-jpg/s-3520350787dc8dcb42610b04a42d7dcad7f6e8b2.jpg)
78. dakikada Umut Bulut'un yerine oyuna giren Burak Yılmaz, ağrılarının artması nedeniyle yalnızca 3 dakika sahada kalabilmişti. Kulüpten resmi açıklama geldi.
Burak Yılmaz'ın sağlık durumu hakkındaki açıklama şu şekilde:
'Oyuncumuz Burak Yılmaz'ın Çaykur Rizespor maçı sonrası sponsor hastanemiz Liv Hospital'da yapılan radyolojik tetkikleri ve ortopedik konsültasyonu sonucunda herhangi yeni bir sorunla karşılaşılmamıştır.'
Sampiy10