![Ağızlara Pelesenk Olan Çekme Beğenmezler Bizi Çobanık Diye Sözünü Goygoya Vuran 15 Kişi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:34/Ağızlara Pelesenk Olan "Çekme Beğenmezler Bizi Çobanık Diye" Sözünü Goygoya Vuran 15 Kişi.jpg)
Eski facebook sayfalarından çıkma 'Çekme la bizi çobanık diye' sözü bu aralar sosyal medyanın yeni goygoy konusu. Çeşitli görsellerle capslerle ilişkilendirilen bu komik akıma hep beraber bakalım. İyi eğlenceler :)
Eski facebook sayfalarından çıkma 'Çekme la bizi çobanık diye' sözü bu aralar sosyal medyanın yeni goygoy konusu. Çeşitli görsellerle capslerle ilişkilendirilen bu komik akıma hep beraber bakalım. İyi eğlenceler :)