![Türkiye Kupasında Program Belli Oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:27/Türkiye Kupası'nda Program Belli Oldu.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-53ea2a27bedadf9106ae5c85/rev-0/w-600/h-312/f-jpg/s-94fac40f4de2857219a67ffaf7694c20929447f6.jpg)
Türkiye Kupası'nda Program Belli Oldu
Federasyondan yapılan açıklamaya göre, 3 Eylül Çarşamba günü ön eleme turu maçlarıyla başlayacak kupa mücadelesi, 3 Haziran 2015'te Bursa'da yapılacak final maçıyla tamamlanacak.
Ön eleme turundan sonra 1, 2 ve 3. tur mücadeleleri yapılacak kupada, 3 Aralık 2014-4 Şubat 2015 tarihleri arasında grup maçları oynanacak. 11 Şubat 2015'te, son 16 takımın yer aldığı eleme turu, 4 Mart ve 8 Nisan 2015 tarihlerinde çeyrek final, 29 Nisan ve 20 Mayıs 2015 tarihlerinde de yarı final karşılaşmaları gerçekleşecek.
Türkiye Kupası ve TFF Süper Kupa, geçen ay yapılan ihale sonucuna göre, 3 sezon boyunca Turkuvaz Medya Grubu'na ait televizyon kanallarından yayınlanacak.
cumhuriyet