Kaybettiği Anneannesinin Göremeyeceği Kış İçin Hazırladığı Mahsulleri Twitterda Paylaşan Zeliş, Hepimize Hayatı Yeniden Sorgulattı!
Boğazıma bir yumru oturdu...
Sosyal medyanın artık insanları birbirine kenetleyen bir yanı olduğunu biliyoruz. Duygularımızı, acılarımızı ve mutluluklarımızı belki de hiç aynı kaldırımda bile yürümediğimiz insanlarla paylaşıyoruz. zeliş de bu tweet'iyle anneannesinin kış için yaptığı mahsulleri yiyemeden bu dünyadan nasıl göçüp gittiğini paylaştı bizimle...