![AK Parti Ordu Milletvekili Yıldız: Tayyip Abinin Ayakkabısını Elimizle Yalamamız Lazım](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-20:08/AK Parti Ordu Milletvekili Yıldız: "Tayyip Abinin Ayakkabısını Elimizle Yalamamız Lazım".jpg)
AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, bir televizyon programında konuşurken övgüyü biraz abarttı: “Tayyip abiyi sırtımızda taşımamız lazım. Ayakkabısını elimizle yalamamız lazım.”
Yediyıldız, TV52’de katıldığı programda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a övgüler dizdi.
![Yediyıldız, TV52’de katıldığı programda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a övgüler dizdi.](https://img-s1.onedio.com/id-63ce6a50f73af40e03266cad/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-1a2bd5ff2635288957c242ba79c11c499c153d02.jpg)
"Tayyip abiye ihanet etmek Türkiye’ye ihanet etmektir, mazlumlara ihanet etmektir" diyen Yediyıldız ardından, "Ayakkabısını elimizle yalamamız lazım" ifadelerini kullandı.
!["Tayyip abiye ihanet etmek Türkiye’ye ihanet etmektir, mazlumlara ihanet etmektir" diyen Yediyıldız ardından, "Ayakkabısını elimizle yalamamız lazım" ifadelerini kullandı.](https://img-s2.onedio.com/id-63ce6accf18acd2604fe2321/rev-0/w-600/h-362/f-jpg/s-2fc734e6257703da6b62099737d2ff4cdbc814fd.jpg)
İşte o anlar ⬇️
Kapat