![Hastane Yoktu, Yol Yoktu Diyerek AKPyi Destekleyen Adam Sokak Röportajından Kaçmak Zorunda Kaldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-02:16/'Hastane Yoktu, Yol Yoktu' Diyerek AKP'yi Destekleyen Adam Sokak Röportajından Kaçmak Zorunda Kaldı.jpg)
Kendine Muhabir isimli YouTube kanalının bir sokak röportajında ilginç anlar yaşandı. Geçim sıkıntısından, faiz olaylarından ve fiyat artışlarından konuşan bir genç, 'Hiç mi AKP destekçisi yok aramızda?' diye sordu. O sorudan sonra ise bir AKP destekçisi 'Yağ kuyruğu vardı, tüp kuyruğu vardı, hastane yoktu, yol yoktu' dedi.
O AKP destekçisini ise 70 yaşındaki başka bir vatandaş yalanladı. Destekçi sokak röportajından kaçtı...
![O AKP destekçisini ise 70 yaşındaki başka bir vatandaş yalanladı. Destekçi sokak röportajından kaçtı...](https://img-s1.onedio.com/id-633a9cf3a2b39c402e0038d9/rev-0/w-600/h-348/f-jpg/s-8b58c2d40131fd9840e80a797b594fa01f1244df.jpg)
Başta konuşan genç ise 70 yaşındaki adamın elini öperken, o adam da genci gözlerinden öptü.
İşte o anlar: 👇
Kapat