![Kocaeli Belediyesinin Sokak Köpekleri Paylaşımı Sosyal Medyanın Gündeminde](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:59/Kocaeli Belediyesi'nin Sokak Köpekleri Paylaşımı Sosyal Medyanın Gündeminde.jpg)
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi resmi Twitter hesabında yapılan paylaşımda, sokak köpeklerine mama verildiği aktarıldı. Köpekler için barınak inşa edilmesi yerine, bu şekilde mama ile beslenmesi ve bunun belediye tarafından paylaşılması ise tepki çekti.
'Bugün de sokaktaki canlarımızla birlikteydik' mesajı ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, köpeklere mama verildiği anların fotoğraflarını paylaştı.
!['Bugün de sokaktaki canlarımızla birlikteydik' mesajı ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, köpeklere mama verildiği anların fotoğraflarını paylaştı.](https://img-s1.onedio.com/id-62345a74b808485117e91fdd/rev-0/w-600/h-178/f-jpg/s-8441c0df70d297e4b84128bdb1e88cb660416633.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-62345aa0ec01a64117a75074/rev-0/w-600/h-450/f-jpg/s-2ec2aab1f78264100f7a4fe2ca29a9367eb7f58c.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-62345aa2f0bfc0a811ef37a5/rev-0/w-600/h-451/f-jpg/s-1109cc60d321c2fd0f28bc91e7cb1e30731a6ccc.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-62345aa4ec01a64117a75076/rev-0/w-600/h-451/f-jpg/s-e98a9d42e1c01155b4f1f7ae6c7beaa9159a84ad.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-62345aa5ec01a64117a75078/rev-0/w-600/h-451/f-jpg/s-d8776122d6210aa6a68458273997194f2ff5fbcf.jpg)
Gelen tepkilerden bazıları şöyle...
![Gelen tepkilerden bazıları şöyle...](https://img-s1.onedio.com/id-62345d646b5058ef126e7a0d/rev-0/w-600/h-222/f-jpg/s-5808799a10f9f19f029bdff8303f117328063944.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-62345d686e21545318dffb49/rev-0/w-600/h-178/f-jpg/s-213d54b1832089c442216b544426b6b0994ce230.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-62345d6959dd544218a875e2/rev-0/w-600/h-210/f-jpg/s-36b672ccaf852c4b9a7849a932a54c59d9890216.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-62345d6a6e21545318dffb4b/rev-0/w-600/h-172/f-jpg/s-f3fe9a7159a819372b7babf085fc5f66c91027c8.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-62345d6c6e21545318dffb4d/rev-0/w-600/h-226/f-jpg/s-cdbdd0f9478667fa6e8e8e440ff1e1a77f4a3099.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-62345d6d364b7e051243f072/rev-0/w-600/h-252/f-jpg/s-7fb1b8e1b673bb796093eb047c041f25c2ebb6f7.jpg)
Siz ne düşünüyorsunuz?