![Çukur Dizisi Bu Kez Neslican Tayı Unutmadı: Gerçek Zaferler Asla Pes Etmeyenlerindir](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-16:08/Çukur Dizisi Bu Kez Neslican Tay'ı Unutmadı: 'Gerçek Zaferler Asla Pes Etmeyenlerindir'.jpg)
Show TV'nin sevilen dizilerinden Çukur, üçüncü sezon ikinci bölümüyle dün akşam seyirciyle buluştu. Gündemdeki konulara yaptığı ince göndermelerle bilinen dizide, hayatını kaybeden Neslican Tay da unutulmadı.
![](https://img-s3.onedio.com/id-5d89cd715e336a661e52da28/rev-0/w-600/h-411/f-jpg/s-70e81729e21953052c675ebde7a167252d69ca39.jpg)
Tümörden sol bacağını kaybeden 21 yaşındaki Neslican Tay, geçtiğimiz hafta dördüncü kez yakalandığı kanserden dolayı tedavi gördüğü yoğun bakımda hayatını kaybetmişti.
"Seni asla unutmayacağız"
!["Seni asla unutmayacağız"](https://img-s1.onedio.com/id-5d89cba6dc6ea7b71e4c5160/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-b41e82f3774aef80e42c61318cefa2c9515cfc7c.jpg)
Ölümüyle tüm Türkiye'yi yasa boğan Tay, Çukur dizisinde de unutulmadı. Çukur'un akşam yayınlanan bölümünde boş bir duvara 'Gerçek zaferler asla pes etmeyenlerindir. Neslican Tay Çukur'a umut oldun, seni asla unutmayacağız' yazıldı.