![Ruh Halinizi Yansıtmanın En Nefis Yolunu Bulduk: Emoji Patates Nasıl Yapılır?](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:31/Ruh Halinizi Yansıtmanın En Nefis Yolunu Bulduk: Emoji Patates Nasıl Yapılır?.jpg)
Bugün ruh haliniz nasıl? Mutfağa girip sizi en iyi anlatan emojiyi yapmaya ne dersiniz? Hem lezzetli hem çıtır çıtır olan bu patateslere büyük küçük herkes bayılacak! Yorumlar kısmına en çok sevdiğiniz emojiyi bırakmayı unutmayın! 😘😏😒
3 adet patates
3 YK mısır nişastası
1/4 SB un
3 YK ekmek kırıntısı
Tuz
Karabiber
1 yumurta
Patatesleri haşlayın ve ezin. Sonrasında kalan malzemeleri içerisine ekleyip iyice yoğurun. Karışını çok ince olmayacak şekilde açın ve kaşık, pipet, bıçak, çatal ile şekil verin. Sonrasında kızgın yağda kızartın.