![Eşini Kaybettikten Sonra Kolu Kanadı Kırılan ve Yalnızlığını Instagramda Paylaşan Halit Amca](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:44/Eşini Kaybettikten Sonra Kolu Kanadı Kırılan ve Yalnızlığını Instagram'da Paylaşan Halit Amca.jpg)
Hayat çok kısa, bunu bazen hepimiz unutuyoruz. Sevdiklerimizin kıymetini onlar yanımızdayken bilsek keşke hep, ne de güzel olur...
Halit Yıldız, eşi Hatice Yıldız'ı kaybettikten sonra Instagram'da bir hesap açarak tüm üzüntüsünü ve yalnızlığını paylaşan bir abimiz. Onun yalnızlığına bakarak duygulanmamak mümkün değil. Burayı okuyorsan Halit Amca, biz hepimiz senin acını paylaşıyoruz ve seni çok seviyoruz. Bak yalnız değilsin; binlerce kızın, oğlun, torunun burada...